İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Lokantaları projemizde her gün binlerce kap sağlıklı, uygun fiyatlı ve lezzetli yemeği İstanbullularla buluştururken aynı zamanda İBB Kent Lokantaları’nın tamamında kadın personel istihdam ediyor, daha çok kadının iş hayatına katılmasını İBB Kent Lokantaları projemizde de destekliyoruz.

İBB Kent Lokantası Nerede?

İBB Kent Lokantaları’nı İstanbul’un kalabalık, öğrencilerin yoğunlukta olduğu, iş ve sanayi bölgelerine yakın ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açmaya özen gösteriyoruz. İBB Kent Lokantası şubeleri; Anadolu Yakası’nda 5, Avrupa Yakası’nda 9 adet olmak üzere 14 farklı ilçede yer alıyor.

İBB Kent Lokantası Hangi Günler Açık?

İBB Kent Lokantaları pazar günleri hariç her gün açıktır. Haftanın 6 günü hizmet veren kent lokantalarımızın adres ve iletişim bilgilerine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Kent Lokantaları Yemek Fiyatları ve Günün Menüsü

İBB Kent Lokantaları Yemek Fiyatları

İBB Kent Lokantası yemek fiyatlarını herkesin erişebileceği bir yerde tutarak özellikle çalışanları, öğrencileri ve emeklileri sağlıklı yemekle buluşturuyoruz. İBB Kent Lokantaları’nda çorba, ana yemek, yardımcı yemek, ekmek ve sudan oluşan tam bir menünün fiyatını 40 TL olarak satışa sunuyoruz.

İBB Kent Lokantaları Menüsü

İBB Kent Lokantaları’nın menüsü, her gün fiks menü olarak uzman diyetisyenlerin yönlendirmeleriyle belirleniyor. Fiks menü içerisinde su ve ekmek, pilav makarna, salata veya tatlı ya da meyve gibi bir yardımcı yemek, beslenme değerleri gözetilerek belirlenen doyurucu bir ana yemek ve tüm menüyle uyumlu şekilde belirlenen bir çorba yer alıyor.

Günlük olarak belirlenen İBB Kent Lokantası menüsünü buraya tıklayarak İBB Kent Lokantası sosyal medya hesabından takip edebilirsiniz.

İBB Kent Lokantaları İletişim

İstanbul’daki binlerce kişiye her gün sağlıklı, besleyici ve uygun fiyatlı yemekler sunan İBB Kent Lokantaları’na 444 10 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İBB Kent Lokantası Hangi İlçelerde Var?

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Lokantaları’nı İstanbul’un her ilçesinde açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İBB Kent Lokantası şubeleri; Avcılar, Arnavutköy, Bağcılar, Çapa, Çatalca, Hisarüstü, Küçükçekmece, Pendik, Sultanahmet, Sultanbeyli, Sultangazi, Ümraniye, Üsküdar ve Tuzla'da yer alıyor.

İBB Avcılar Kent Lokantası

İBB Avcılar Kent Lokantası

İBB Avcılar Kent Lokantası’nın 320 metrekarelik bir restoran alanı bulunuyor. 80 kişinin tek seferde ağırlanabildiği kent lokantası, konumu sayesinde bütçe dostu ve sağlıklı menülere ulaşımı da oldukça kolaylaştırıyor.

İBB Avcılar Kent Lokantası Nerede?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle hizmete açtığımız kent lokantalarımızdan birisi olan İBB Avcılar Kent Lokantası’nın adresi Avcılar Merkez Mahallesi’nde yer alıyor.

İBB Avcılar Kent Lokantası Adres: Merkez Mahallesi Şamlı Sokak No.33-1D (0 Ada, 21100 Parsel) Avcılar

İBB Arnavutköy Kent Lokantası

İBB Arnavutköy Kent Lokantası 

Özellikle ulaşımın rahat olduğu bölgede konumlanan emeklilerin, öğrencilerin ve çalışanların rahatlıkla ulaşabileceği İBB Arnavutköy Kent Lokantası, aynı anda 42 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahip.

İBB Arnavutköy Kent Lokantası Nerede?

İBB Arnavutköy Kent Lokantası okulların, hastanelerin, sanayi bölgelerinin ve İstanbulluların yoğun olarak bulunduğu bir adreste, Arnavutköy Merkez Mahallesi’nde yer alıyor.

İBB Arnavutköy Kent Lokantası Adres: Merkez Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi, Demircan Sokak, No:6  Arnavutköy

İBB Bağcılar Kent Lokantası

İBB Bağcılar Kent Lokantası

Çok sayıda iş merkezinin yer aldığı ve Bağcılar Çınar Mahallesi’nde yer alan İBB Bağcılar Kent Lokantası ile ekonomik ve sağlıklı menülerimizi İstanbullulara ulaştırıyoruz. Özellikle çalışan kesim tarafından ilgi gösterilen kent lokantamızda çalışanların tamamı kadın personellerden oluşuyor. İBB Bağcılar Kent Lokantası, 80 kişilik kapasitesiyle iki katlı bir yerleşimde hizmet veriyor.

İBB Bağcılar Kent Lokantası Nerede?

İBB Bağcılar Kent Lokantası, Çınar Mahallesi’nde Osmangazi Caddesi üzerinde yer alıyor.

İBB Bağcılar Kent Lokantası Adres: Çınar Mahallesi Osmangazi Caddesi 34200 Bağcılar

İBB Çapa Kent Lokantası

İBB Çapa Kent Lokantası

Öğrenci yoğunluğunun oldukça fazla olduğu Fatih ilçesinin Çapa semtinde hizmete açtığımız ve sadece öğrenci değil düşük ücretli çalışanların da sıklıkla tercih ettiği İBB Çapa Kent Lokantası, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ne yakınlığı sebebiyle hastane çalışanları ve ziyaretçilerini de sıkça ağırlıyor. Aynı anda 80 kişiyi ağırlayabilecek kapasitedeki Çapa Kent Lokantası, iki katlı bir alanda hizmet vermeye ve her gün sağlıklı menülerini uygun fiyatlarla İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor.

İBB Çapa Kent Lokantası Nerede?

İBB Çapa Kent Lokantası, oldukça kolay şekilde ulaşılabilecek bir lokasyonda, tramvay hattının da geçtiği Millet Caddesi üzerinde yer alıyor. 

İBB Çapa Kent Lokantası Adres: Çapa Şehremini Mahallesi Turgut Özal Millet Caddesi No.109/A Fatih

İBB Çatalca Kent Lokantası

İBB Çatalca Kent Lokantası

Her gün 4 çeşit yemeğin 40 TL gibi uygun bir fiyata sunulduğu Kent Lokantalarımızın yeni merkezini Çatalca'da, özellikle de öğrencilerin, emeklilerin ve çalışanların kolaylıkla ulaşabileceği bir noktada açtık. Sadece kadın personelin çalışıp kadın istihdamı sağladığımız ve 45 kişilik kapasiteye sahip Çatalca Kent Lokantası, temiz, hijyenik, sağlıklı ve uygun fiyatlı menülerini İstanbullulara buluşturuyor.

İBB Çatalca Kent Lokantası Nerede?

İBB Çatalca Kent Lokantası, Çatalca’nın nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerden biri olan Atatürk Caddesi üzerinde yer alıyor.

İBB Çatalca Kent Lokantası Adres: Ferhatpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:55/B Çatalca

İBB Hisarüstü Kent Lokantası

İBB Hisarüstü Kent Lokantası

Avrupa Yakası’nda hizmete açtığımız kent lokantalarımızdan bir diğeri de Sarıyer Hisarüstü’nde yer alıyor. Sarıyer Hisarüstü Kent Lokantası’nın 45 kişilik kapasitesi ve 150 metrekare restoran alanı bulunuyor. Öğrencilerimiz için hayata geçirdiğimiz onlarca projemizin yanı sıra hijyenik ve lezzetli menülerimizi uygun fiyatlarla buluşturduğumuz Hisarüstü Kent Lokantası’nda öğle ve akşam yemeklerinin daha sağlıklı olmasına katkıda bulunuyoruz.

İBB Hisarüstü Kent Lokantası Nerede?

Nispetiye Caddesi üzerinde yer alan İBB Hisarüstü Kent Lokantası’ndan lokasyonu sebebiyle özellikle Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri faydalanıyor.

İBB Hisarüstü Kent Lokantası Adres: Rumeli Hisarı Mahallesi Hisarüstü Nispetiye Caddesi No.27-29 Sarıyer

İBB Küçükçekmece Kent Lokantası

İBB Küçükçekmece Kent Lokantası

Lezzetli, sağlıklı ve ekonomik yemeklerle İstanbulluları bir araya getirmek için hizmete açtığımız kent lokantalarımızdan bir tanesi de Küçükçekmece’de bulunuyor. İBB Küçükçekmece Kent Lokantası, aynı anda 70 kişilik kapasiteye, 240 metrekarelik restoran alanıyla hizmet veriyor.

İBB Küçükçekmece Kent Lokantası Nerede?

İBB Küçükçekmece Kent Lokantası, Şehit Mahmut Ergül Caddesi’nde hem çalışanlar hem de öğrenciler için çok kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.

İBB Küçükçekmece Kent Lokantası Adres: Gültepe Mahallesi Şehit Mahmut Ergül Caddesi No.A-15 Küçükçekmece

İBB Pendik Kent Lokantası

İBB Pendik Kent Lokantası

Kent Lokantalarımızın onuncusu olarak hizmete açtığımız İBB Pendik Kent Lokantası’nda her gün uygun fiyatlı, hijyenik ve sağlıklı yemeklerden oluşan menüleri Pendik’teki vatandaşlarımıza tamamı kadın personellerimiz aracılığıyla ulaştırıyoruz. 125 metrekarelik restoran alanında aynı anda 40 kişiye hizmet verebilen Pendik Kent Lokantası, özellikle orta ve düşük gelirliler başta olmak üzere herkese daha sağlıklı yemek hizmeti sunmaya devam ediyor.

İBB Pendik Kent Lokantası Nerede?

İBB Pendik Kent Lokantası, Sabri Taşkın Caddesi üzerinde oldukça ulaşımı kolay bir konumda yer alıyor.

İBB Pendik Kent Lokantası Adres: Batı Mahallesi Sabri Taşkın Caddesi No:19/A Pendik

İBB Sultanahmet Kent Lokantası

İBB Sultanahmet Kent Lokantası

60 kişilik kapasitesiyle Fatih ilçesindeki iki kent lokantamızdan biri olan Sultanahmet Kent Lokantası, bölgedeki çalışan ve öğrencilere uygun fiyatlı ve lezzetli yemekler sunmaya devam ediyor. 150 metrekare restoran alanı bulunan Sultanahmet Kent Lokantası, her gün yüzlerce İstanbulluyu çorba, ana yemek, yardımcı yemek, su ve ekmekten oluşan doyurucu menüleriyle buluşturuyor.

İBB Sultanahmet Kent Lokantası Nerede?

İBB Sultanahmet Kent Lokantası, Sultanahmet’te iş yerlerinin yoğun olarak yer aldığı bölgede bulunuyor.

İBB Sultanahmet Kent Lokantası Adres: Alemdar Mahallesi Yerebatan Caddesi Salkım Söğüt Sokak No:7 34110 Fatih

İBB Sultanbeyli Kent Lokantası

İBB Sultanbeyli Kent Lokantası

İstanbulluların en sevdiği projelerinden birisi olan İBB Kent Lokantası projesinin bir şubesi olan İBB Sultanbeyli Kent Lokantası, hizmete açtığımız üçüncü kent lokantası olma özelliği taşıyor. 310 metrekare restoran alanı bulunan Sultanbeyli Kent Lokantası, aynı anda 80 kişiyi ağırlayabiliyor.

İBB Sultanbeyli Kent Lokantası Nerede?

İBB Sultanbeyli Kent Lokantası, çalışan ve öğrenci sayısı yüksek bölgelerden birisi olarak konumlanan Fatih Bulvarı’nda yer alıyor. Sultanbeyli metro durağına yakın bir konumda yer alan Sultanbeyli Kent Lokantası, M5 metrosu sayesinde sadece Sultanbeyli’den değil çevre ilçelerden gelen misafirlerini de ağırlayabiliyor.

İBB Sultanbeyli Kent Lokantası Adres: Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı No.195/B Sultanbeyli

İBB Sultangazi Kent Lokantası

İBB Sultangazi Kent Lokantası

4 çeşit besleyici ve sağlıklı yemeğin 40 TL gibi uygun bir fiyata sunan, sadece kadınların istihdam edildiği İBB Kent Lokantası projemizin bir şubesini de Sultangazi’de hizmete açtık. İBB Sultangazi Kent Lokantası da diğer kent lokantalarında olduğu gibi bütçe dostu sağlıklı menüleriyle İstanbullularla buluştu.

İBB Sultangazi Kent Lokantası Nerede?

İBB Sultangazi Kent Lokantası, Koca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde yer alıyor.

İBB Sultangazi Kent Lokantası Adres: Uğur Mumcu Mahallesi Koca Ahmet Yesevi Caddesi, No:57-61 D Sultangazi

İBB Ümraniye Kent Lokantası

İBB Ümraniye Kent Lokantası

150 metrekare alanıyla Ümraniye’de hizmet veren İBB Ümraniye Kent Lokantası kaliteli ve uygun fiyatlı menüleriyle Ümraniye’de öğrenci, çalışan veya yaşayanların kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda yer alıyor. Aynı anda 40 kişiye hizmet verebilen Ümraniye Kent Lokantası’nın, sadece kadın personellerden oluşan ekibi bulunuyor.

İBB Ümraniye Kent Lokantası Nerede?

İBB Ümraniye Kent Lokantası, Esenşehir Mahallesi’nde Natoyolu Caddesi üzerinde konumlanıyor.

İBB Ümraniye Kent Lokantası Adres: Esenşehir Mahallesi Natoyolu Caddesi No.201-205/B Ümraniye

İBB Üsküdar Kent Lokantası

İBB Üsküdar Kent Lokantası

Anadolu Yakası’nda bir kent lokantamızı da Üsküdar’da hizmete açtık. 300 metrekare restoran alanı bulunan İBB Üsküdar Kent Lokantası, konumu itibariyle birçok İstanbullu tarafından kolayca ulaşılabilir bir yerde hizmet veriyor. Aynı anda 70 kişiyi restoranında ağırlayabilen Ümraniye Kent Lokantası’nda ekonomik ve sağlıklı menülere herkesin ulaşılabilmesi amaçlanıyor.

İBB Üsküdar Kent Lokantası Nerede?

İBB Üsküdar Kent Lokantası, uygun fiyatlı ve her gün değişen lezzetli menüleriyle yenilenen Hakimiyetimilliye Caddesi’nde yer alıyor.

İBB Üsküdar Kent Lokantası Adres: Mimar Sinan Mahallesi Hakimiyetimilliye Caddesi O-02, O-03, 0-04 Üsküdar

İBB Tuzla Kent Lokantası

İBB Tuzla Kent Lokantası

50 kişilik kapasitesi bulunan İBB Tuzla Kent Lokantası, iki üniversite ve öğrenci yurtlarının yanı sıra Kaymakamlık ve şehir merkezine de yakın bir konumda yer aldığı için hem öğrencilere hem emeklilere hem de çalışanlara sıklıkla hizmet veriyor. İstanbul'un her ilçesine İBB Kent Lokantası projemiz vasıtasıyla uygun fiyatlı, sağlıklı ve doyurucu menüleri ulaştırmaya devam ediyoruz.

İBB Tuzla Kent Lokantası Nerede?

İİBB Tuzla Kent Lokantası Tuzla Kent Lokantası, Piri Reis Üniversitesi kampüsü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi güzergâhında yer alıyor.

İBB Tuzla Kent Lokantası Adres: Postane Mahallesi, Erman Aydıner Sokak, A2 Blok No:22 Tuzla