Hayatı kolaylaştırıp güzelleştirmek öncelikli amacımız. Bunun için ilçe ilçe, mahalle mahalle ihtiyaçları inceleyerek projelerimizi hayata geçiriyoruz. Hizmete açtığımız Yaşam Merkezleri, bölgesel ihtiyaçlara göre içinde spordan eğitime, sağlıktan istihdama farklı hizmetlerimizi tek adreste barındıran sosyal yaşam noktaları olarak hizmet veriyor.

Maltepe Fındıklı Sosyal Yaşam Merkezi

Maltepe Cumhuriyet Meydanı düzenlemeleriyle birlikte bölgeye birçok birimi içerisinde barındıran yeni bir merkezi Mart 2024’te İstanbul’a kazandırdık. Maltepe Fındıklı Sosyal Yaşam Merkezi içerisinde Yuvamız İstanbul kreşi ve İBB Kadın birimlerine ek olarak Sosyal Hizmet Merkezi, çok amaçlı oda, spor salonu, bireysel danışmanlık hizmetleri, teknoloji atölyesi, ÖZGEM Kısa Mola Merkezi, el sanatları ve spor sınıfları ile halkla ilişkiler noktası yer alıyor.

Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi

Mart 2024’te Gaziosmanpaşa Meydanı ile birlikte hizmete açtığımız Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi, içerisinde her yaştan İstanbullunun ihtiyacı olan birçok hizmeti bir arada bulunduruyor. Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi içerisinde Yuvamız İstanbul kreşimize ek olarak ders ve teknoloji atölyeleri, Enstitü İstanbul İSMEK, kütüphane yer alıyor. Ayrıca Gaziosmanpaşa Yaşam Merkezi’nde İBB’ye ait en büyük jimnastik salonu bulunuyor. Jimnastik salonu dışında da minder sporları, fitness salonu yarı olimpik yüzme havuzu, 2 basketbol ve bir voleybol sahası yer alıyor.

Fatih Kariye Sosyal Yaşam Merkezi

Fatih Kariye Yaşam Merkezi’ni Şubat 2024’te hizmete açtık. Yaşam merkezi içerisinde İBB Kadın, ÖZGEM Engelli Bireyler Eğitim Merkezi, spor merkezi ve Fatih’in ilk Yuvamız İstanbul kreşi yer alıyor.

Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi

Mart 2024’te hizmete açtığımız Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi’ne bölgenin ihtiyaçlarına yönelik birimler ekleyerek Bağcılar’da yaşayan vatandaşlarımızın tek noktada onlarca hizmete ulaşmalarını sağladık. Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi’nde engelli rehabilitasyon hizmeti verdiğimiz ÖZGEM ve Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi gibi birimlerimiz yer alıyor.

Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Yaşam Merkezi

Beylikdüzü Yakuplu’da, Ekim 2023’de hizmete açtığımız Fatih Sultan Mehmet Yaşam Merkezi’nde çok amaçlı salon, kütüphane, spor alanları, Şehir Tiyatroları, çocuk sineması, kafe, gençlik merkezi, Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi, e-spor merkezi, pazar yeri, otopark, psiko-sosyal destek merkezi, belediye hizmet alanları, dernek odaları ve Enstitü İstanbul İSMEK atölyeleri yer alıyor.

Arnavutköy Boğazköy Yaşam Merkezi

Arnavutköy Boğazköy Yaşam Merkezi’ni Eylül 2022 tarihinde hizmete açtık. Merkez içerisinde kültür merkezi, Enstitü İstanbul İSMEK, Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi, halk sağlığı merkezi, havuz, spor tesisi, kütüphane, İSADEM, Bölgesel İstihdam Ofisi, Kısa Mola Merkezi, sosyal hizmet tesisi ve sosyal tesis yer alıyor.

Üsküdar Çengelköy Yaşam Merkezi

Üsküdar Çengelköy Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’ni Eylül 2022’de hizmete açtık. Merkezin içerisinde kültür merkezi, Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi, Mahalle Evi, Psikolojik Danışma Merkezi, İSADEM ve Enstitü İstanbul İSMEK bulunuyor.

Bayrampaşa İsmet Paşa Yaşam Merkezi

Bayrampaşa’da yer alan İsmet Paşa Yaşam Merkezi’ni Kasım 2022 tarihinde hizmete açtık. Yuvamız İstanbul, Mahalle Evi, İstihdam Ofisi, Enstitü İstanbul İSMEK ve kütüphane yer alıyor.

Güngören Yaşam Merkezi

Güngören’deki mezbaha binasının dönüştürülmesiyle Kasım 2022’de kapılarını açan Güngören Yaşam Merkezi’nde Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi, sosyal tesis, spor salonu, eğitim merkezi, çok amaçlı salon ve otopark yer alıyor.

Şişli Habitat Yaşam Merkezi

Alışveriş merkezinden dönüştürülen ve Şubat 2023’te kapılarını açan Şişli Habitat Yaşam Merkezi’nde kütüphane, Girişimcilik Merkezi, Oyun Geliştirme Merkezi (OGEM) ve atölye alanı bulunuyor.

Başakşehir Altınşehir Yaşam Merkezi

Aralık 2022’de hizmete açtığımız Başakşehir’de yer alan Altınşehir Yaşam Merkezi’nde Bölgesel İstihdam Ofisi, Psikolojik Danışma Merkezi, kütüphane ve Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi bulunuyor.

Üsküdar Yavuztürk Yaşam Merkezi

Mayıs 2023’te Üsküdar’da hizmete açtığımız Yavuztürk Yaşam Merkezi’nde İBB Kadın birimleri, Yuvamız İstanbul ve kütüphane bulunuyor.

Beykoz Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi Sosyal Yaşam Merkezi

Eylül 2022’de hizmete açılan Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi Sosyal Yaşam Merkezi’nde doğa bilimleri kitaplığı, Vapur Kafe, ortak çalışma alanı ve eğitim salonu bulunuyor.

Pendik Kurtköy Yaşam Merkezi

Pendik’te Kurtköy Yaşam Merkezi’nin temelini attık. Proje tamamlandığında kreş, kütüphane, çok amaçlı salonlar, otopark ve atölyeler yer alacak.

Kültür Merkezi

Yuvamız İstanbul

Psikolojik Destek Merkezi

Yeni Kütüphaneler

Mahalle Evi

Enstitü İstanbul İSMEK