İstanbul’a yeni sosyal yaşam merkezleri ve meydanlar kazandırmaya devam ediyoruz: Gaziosmanpaşa’ya birçok işlevi ve hizmeti barındıran yeni bir meydan ve sosyal yaşam merkezi kazandırdık.

Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi ve Meydanı Açıldı

Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi’nde açtığımız sosyal yaşam merkezi ve meydanı her yaştan İstanbullunun ihtiyaçlarını karşılayacak. Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi ve Meydanı’nı önemli kılan özelliklerinden birisi ise meydan içerisinde Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi’nin de yer alması. Projemizde İBB kreşinin yanı sıra ders atölyeleri, teknoloji atölyeleri, kütüphane ve Enstitü İstanbul İSMEK de yer alıyor. Meydanda aynı zamanda sporcu yetiştirecek, İBB’ye ait en büyük jimnastik salonu da bulunacak. Jimnastik salonunun yanı sıra minder sporları, fitness, açık alanda voleybol sahası, 2 adet basketbol sahası, yarı olimpik bir yüzme havuzu da hizmet veriyor.

Gaziosmanpaşa Otopark Sorununu Çözüyoruz

Gaziosmanpaşa’ya kazandırdığımız çok işlevli meydanda bölgenin otopark ihtiyacını karşılayacak 202 araç kapasiteli kapalı otopark yer alıyor. Otoparkın yanı sıra proje alanında açık pazar alanı da bölgede hizmete açıldı. Etkinliklerin düzenleneceği açık hava amfinin de yer alacağı Gaziosmanpaşa Sosyal Yaşam Merkezi ve Meydanı İstanbullularla buluştu.