Uluslararası Yük Taşımacılığı İçin Güvenli ve Düzenli Yepyeni Bir Merkez

Depo, yazıhane, lojistik takip merkezi, sosyal donatı alanları ile TIR’ların rahatlıkla yanaşabileceği park ve bekleme alanlarıyla yeni merkezimizin lojistik sistemini rahatlatmasını amaçlıyoruz. 

TARİHİ YARIMADA’NIN TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK
2021 yılında yapımına başlanan Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi’nin, İstanbul’da turizm ve ticaretin merkezi olan Aksaray, Laleli ve Mahmutpaşa gibi aynı zamanda Tarihi Yarımada’nın en yoğun bölgelerinin trafiğini rahatlatmayı amaçlıyor. Ordu Caddesi’nin yayalaştırılması projesi kapsamında nefes alan bölgeden büyük yük alması planlanan merkezin, araç park ve bekleme alanları da Aksaray, Laleli, Gedikpaşa ve Mahmutpaşa’daki sektörün problemlerinden birine çözüm sunuyor. 

İÇERİSİNDE NELER VAR?
Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi’nde Lojistik Takip Merkezi, farklı boyutlarda ve yüksek tavanlı depolar ve yazıhaneler, tamirhane, sosyal donatı alanı, idari bina ve kafeterya yer alıyor. Aynı zamanda geniş park ve bekleme alanlarında TIR ve küçük araç parkının yanı sıra yanaşma ve bekleme alanları da bulunuyor. 

ULAŞIMI ÇOK KOLAY
Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi, ana ulaşım akslarına kolay erişilebilir bir lokasyonda olmasının yanı sıra M7 Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro Hattı’na ve Haliç Tramvayı’na yürüme mesafesinde yer alıyor. Merkezden aynı zamanda Kuzey Marmara Otoyolu’na da kolayca ulaşım sağlanıyor.