Sosyal destekleri tam 6 kat artırdığımız İstanbul’da, İstanbulluların her ihtiyacını karşılamak için sosyal yaşam merkezleri açmaya devam ediyoruz. Fatih Kariye Sosyal Yaşam Merkezi’nin ardından yeni merkezimiz Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi’ni açtık.

Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi’ni Açtık

Bağcılar’da Anne Kart’tan yararlanan 32 bin 328 annenin, 2.000.000 litre Halk Süt ulaştırdığımız 18 bin 406 çocuğumuzun, 311 bin 795 İstanbullunun faydalandığı Bağcılar Kent Lokantası ve Yenidoğan Destek Paketi, beslenme paketi, nakit desteği gibi desteklerimizin yanı sıra açtığımız Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi ile İstanbulluların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi’nde Bağcılar’da yaşayan hemşehrilerimizin ihtiyacı olan hizmetlere yer veriyoruz. Bu bağlamda Bağcılar’da çok ihtiyaç duyulan Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezi ve engelli rehabilitasyon hizmeti verdiğimiz ÖZGEM de Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezimizde hizmet veriyor.

Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi Nerede?

Açılışını 6 Mart 2024’te yaptığımız, içerisinde İstanbulluların ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimizin yer aldığı Bağcılar Sosyal Yaşam Merkezi Merkez Mahallesi Ebubekir Caddesi No:6/A adresinde yer alıyor.