İstanbul’un farklı noktalarında kürek sporu yapan kulüpleri desteklemek ve su sporlarının yaygınlaşmasını sağlamak için 5 yeni su sporları merkezi açtık.

Avcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Kadıköy ve Tuzla’da Su Sporları Merkezleri Açtık

İstanbulluları su sporlarıyla tanıştırmak, su sporları yapan kulüpleri desteklemek ve yeni kulüplerin önünü açmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 2023 yılında Haliç Su Sporları Merkezi’ni açtığımız İstanbul’da su sporları yapan kulüpler için 5 yeni su sporları merkezi açtık. Avcılar, Bakırköy, Beyoğlu, Kadıköy ve Tuzla Su Sporları Merkezleri ile kulüpleri ekipmanlarını rahatlıkla depolayabilecekler, antrenmanlarını yapabilecekler.

İstanbul’da su sporlarıyla ilgilenen yaklaşık 79 kulübün kano, kürek ve yelken ekipmanlarını depolayabilecekleri ve özellikle de antrenman alanı olarak kullanabilecekleri yeni merkezlerimiz Bakırköy Florya, Avcılar Sahil, Beyoğlu Örnektepe, Tuzla Sahil ve Kadıköy Bostancı’da yer alıyor. Yeni su sporları merkezlerimizde sporcularımız depolama ve antrenman ihtiyaçlarını karşılayabilmesinin yanı sıra merkezlerimizde soyunma alanları, duş kabinleri, idari alanlar da bulunuyor.