Beşiktaş Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi’ni İstanbulluların hizmetine açarak İstanbullulara koru içerisinde uygun fiyatlarla kaliteli vakit geçirebilecekleri yeni bir alan kazandırdık.

Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi Açıldı

Beşiktaş Yıldız Parkı içerisinde orman manzarası ve temiz havasıyla birlikte İstanbullulara uygun fiyatlarıyla hizmet verecek Kır Kahvesi Sosyal Tesisi kapılarını açtı. Yıldız Parkı’nın tepe noktasında bulunan ve koru manzarasına sahip Kır Kahvesi Sosyal Tesisleri yeşille mavinin buluştuğu eşsiz bir noktada yer alıyor.

Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi’nde Ne Var?

Konumu itibarıyla ziyaretçilerine güzel anlar yaşatacak Kır Kahvesi Sosyal Tesisi, Yıldız Parkı gezilerinden sonra İstanbulluların keyifli bir mola verebilecekleri bir nokta olacak. Kır Kahvesi Sosyal Tesisi kafeteryası uygun fiyatları, lezzetli menüsüyle kahvaltı, kahve, yiyecek ve içecek gibi çeşitli seçenekleri sunuyor. Kafeteryanın yanı sıra sosyal tesisin etrafında gezi alanları, çocuk parkı da yer alıyor.

Beşiktaş Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi adres ve iletişim numarası

Beşiktaş Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi adresi: Yıldız Mahallesi, Yıldız Caddesi, No: 62 P.K. 34349 Beşiktaş/İstanbul

Beşiktaş Yıldız Parkı Kır Kahvesi Sosyal Tesisi iletişim numarası: 444 10 34