İçerisinde Darülaceze Tıp Merkezi, Psikolojik Destek Merkezi (PDM), Evde Sağlık Hizmetleri ve Sosyal Uyum Destek Merkezi (SUDEM) birimleri bulunan Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi’ni hizmete açtık.

Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi’ni Açtık 

İstanbulluların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet yelpazemizi genişleterek sürdürmeye devam ediyoruz. Esenyurt Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi’nden sonra 2. Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezimizi Ataşehir’de açtık.

Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi bünyesinde farklı sağlık hizmetlerini barındırıyor. Merkezin içerisinde, SGK güvencesi ve Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki tüm İstanbullulara uzman doktorlar tarafından muayene, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin verildiği; aynı zamanda laboratuvar, radyoloji hizmetiyle diğer tıbbi hizmetlerin ücretsiz verileceği Darülaceze Tıp Merkezi’ni açtık.

İstanbulluların hayat kalitesinin artması, bireysel gelişim ve sosyal uyumlarını sürdürmesi gibi amaçlar doğrultusunda hizmet verecek Psikolojik Danışmanlık Merkezi (PDM) de Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi içerisinde hizmet veriyor. Merkezde ayrıca yaşlı, yatağa bağımlı, engelli, bakıma muhtaç kişilere evlerinde sağlık hizmeti sunan Evde Sağlık Birimi; iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verecek Çalışan Sağlığı Birimi; alkol ve bağımlılıkla mücadele alanında hizmet veren Sosyal Uyum ve Destek Merkezi (SUDEM) bulunuyor.

Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi Adres

İçerisinde PDM, SUDEM ve Evde Sağlık Hizmetleri gibi sağlık hizmetlerini barındıran Ataşehir Bütünleşik Halk Sağlığı Merkezi Kayışdağı Mahallesi, Uslu Caddesi No: 72/3 adresinde yer alıyor.