İBB'DE İLK

İBB tarihinde ilk kez çocuklara kreş hizmeti veriyor.

BİNLERCE Çocuk

Bugüne dek açtığımız 100 birimde, 3000'den fazla çocuğumuz kreşlerden faydalandı.

150 Hedefimiz

2024'e kadar kreş sayımızı 150'ye tamamlamayı hedefliyoruz.

İBB Yuvamız İstanbul Çocuk Etkinlik Merkezleri'nde 3-6 yaş aralığındaki çocukların yaşıtlarıyla bir arada vakit geçirebilecekleri, eşit eğitimden faydalanabilecekleri bir eğitim ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz. Yuvamız İstanbul kreşlerinde çocuklar keyifli ve kaliteli vakit geçirerek eğitim alma imkânına ulaşıyor. Eşit ve adil eğitim fırsatına ek olarak çocuklarını bırakacak yeri olmayan annelerin de rahat bir şekilde iş hayatına katılmalarına destek oluyoruz.

Yuvamız İstanbul kreşlerinde çocuklar kahvaltı, öğle ve ikindi öğünlerini merkezlerimizde tüketir; serbest oyunlar oynar, duygu ve fikirlerini ifade edebilecekleri zamanlar geçirirler. Dil gelişimlerini destekleyecek aktivitelere katılmalarının yanı sıra atölye ve spor eğitimleriyle birlikte sanat ve spor alanında da kendilerini geliştirebilirler.

Avrupa Yakası'ndaki İBB Yuvamız İstanbul Kreşleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya, Anadolu Yakası'ndaki Yuvamız İstanbul Kreşleri hakkında detaylı bilgi almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

İBB’nin kreşlerine nasıl başvururum?
https://yuvamiz.ibb.istanbul