Sunay Akın Beylikdüzü’nde gönülleri fethetti. – Ekrem İmamoğlu

Sunay Akın Beylikdüzü’nde gönülleri fethetti.

ekrem imamoğlu

Türkiye’nin ve Akdeniz’in en büyük Marinası West İstanbul Marina’nın 5. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle gelenekselleştirilmesi planlanan West İstanbul Müzik Festivali’nin ilk günü sahne alan Sunay Akın bir kez daha sahne performansıyla izleyenlerin gönlünü fethetti. Akın, sahneye Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve West İstanbul Marina Yönetimini çağırarak sergilediği performans ile de büyük alkış aldı.

Marina’nın Beylikdüzü’ndeki kuruluş yıldönümü kapsamında sahne alan sanatçı, Osmanlı Döneminde Reşadiye zırhlısının satın alınışını kendine özgü anlattı. Sahneye Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve West İstanbul Marina Yönetimi de çağıran Sunay Akın, birlikte yaptıkları sahne performanslarıyla izleyenleri kahkahaya boğdu.

Kuruluşunun 5inci yılında bir ilke imza atan West İstanbul Marina gelenekselleştirmeyi planladığı West İstanbul Müzik Festivali 3 gün sürüyor. Festivalin birinci gününde sahne alan Sunay Akın’ın ardından, 7 Ekin Cumartesi günü Golden Horn Bross sahneye çıkacak. Beylikdüzü Denize Açılıyor-Sualtı Tarihi Araştırmaları Lansmanının da yapılacağı Festival 8 Ekim Pazar günü Barış için Müzik Vakfı’nın konseri ile son bulacak.