İmamoğlu – Koç buluşması – Ekrem İmamoğlu

İmamoğlu – Koç buluşması

Ekrem İmamoğlu: Bu şehrin 3 büyük markası var. Suni kavramlara gerek yok.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Galatasaray’dan sonra Fenerbahçe’yi de ziyaret etti. Başkan Ali Koç’la bir araya gelen İmamoğlu, ”Büyük camia tarihine ulaşan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi unsurlarla daha yoğun ilgilenmeliyiz. Suni ortamlarda büyütülen ve farklı yere konumlanan kavramlar çok tutarlı ve kalıcı olamıyor.”

KADIKÖY / İSTANBUL

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile buluştu. Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda bir araya gelen ikili, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. İmamoğlu, Koç’a Atatürk takvimi, özel baskı Nutuk, ”Karikatürlerle Atatürk” ve ”Sivas’ın 108 Günü” kitaplarını hediye etti.

Koç: İş birliğine hazırız

Görüşme sonrası kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, ”İstanbul’un en büyük 3 markası Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tır. Hazır böyle değerler varken İBB çok da anlamlı münasabetler kuramadı kulüplerimizle. Büyük camia tarihine ulaşan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi unsurlarla daha yoğun ilgilenmeliyiz. Suni ortamlarda büyütülen ve farklı yere konumlanan kavramlar çok tutarlı ve kalıcı olamıyor” dedi. Koç da 3 markanın daha da geliştirilmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.