Halk gününden yarışmaya uğurladılar. – Ekrem İmamoğlu

Halk gününden yarışmaya uğurladılar.

ekrem imamoğlu

İlçedeki vatandaşlarla sokakta, etkinliklerde, makamda her zaman buluşan ve irtibatta olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Günü’nde ilçe sakinlerini ağırladı. Her yaş grubundan vatandaşın konuk olduğu buluşmada Şehit Büyük Elçi Galip Balkar Ortaokulu öğrencileri halk oyunlarındaki İstanbul 1.’liklerinin ardından Marmara Bölgesi genelinde yapılacak yarışmada İstanbul’u temsil etmek için Yalova’ya uğurlandı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe sakinlerini makamında ağırladı. Her ay düzenlenen Halk Günü’nde kendisiyle görüşme talebinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İmamoğlu, vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinledi, konuklarıyla tek tek sohbet etti. İmamoğlu, sorunlarına çözüm arayan vatandaşların, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle iletişim kurmalarını sağlayarak çözüm için yol gösterdi.

Halk Günü’nde, Şehit Büyük Elçi Galip Balkar Ortaokulu’nun halk oyunları ekibi çocuklar da vardı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın İstanbul ili genelinde düzenlediği Halk Oyunları Yarışması’nda 1. olan ekip, Başkan İmamoğlu’na kupalarını getirdi. Pazar günü Yalova’da gerçekleşecek olan tüm Marmara Bölgesi’nden illerinde birinci olan ekiplerin katılacağı yarışmaya uğurlanan çocukların heyecanına İmamoğlu da ortak oldu.