Din görevlileri kahvaltı da bir araya geldi. – Ekrem İmamoğlu

Din görevlileri kahvaltı da bir araya geldi.

ekrem imamoğlu

Beylikdüzü Belediyesi Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında bir kahvaltı düzenledi. Ülke ve milletin huzuru için el ele vererek birliğin korunması gerektiği mesajlarının verildiği kahvaltı din görevlileri ve ailelerinin yoğun katılımı ile Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde ilçede hizmet veren din görevlilerinin ve ilçe protokolünün katıldığı bir kahvaltı düzenlendi. Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği kahvaltıda din görevlileri ve ailelerinin yanı sıra Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Beylikdüzü Müftü Vekili Lütfü Aydın, muhtarlar, Karacaahmet Sultan Dergahı Genel Başkanı Muharrem Ercan, meclis üyeleri, birim müdürleri de katıldı.

“Ülkemiz ve milletimizin huzuru için el ele vermek önemli”

Birlik ve beraberliğin korunması için organize edilen kahvaltıda konuşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İnançlı insan olmak büyük bir huzur. Bu sebeple inancımızı güzel, anlaşılır ve doğru anlatılması çok önemli. Çeşitli grupların bir arada yaşadığı bir toplumuz ve bu noktada birliği sağlamak adına size önemli görevler düşüyor. Ülkemizin milletimizin huzuru için el ele vererek bir arada olabilmeyi diliyorum.” dedi.

Beylikdüzü Müftü Vekili Lütfü Aydın ise yaptığı konuşmada “Din gönüllüsü insanlık için arkadaşlarımız ilim ve irfan üreten insanlardır. Camilerimiz hakkın ve adaletin yaşatıldığı yerler. Camilerimizdeki bu huzur ortamının sosyal hayatın her alanında yaşanmasını istiyor ve bunun için çabalıyoruz.” diye konuştu.