Beylikdüzü Belediyesi Ekim ayı meclisi toplandı. – Ekrem İmamoğlu

Beylikdüzü Belediyesi Ekim ayı meclisi toplandı.

ekrem imamoğlu

Beylikdüzü Belediyesi Ekim Ayı Meclisi 1. Oturumu, Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu başkanlığında toplandı. Mecliste, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yine coşku içinde yaşayacaklarını belirten ve İstanbul’un işgalinin bittiği günü anan İmamoğlu, Muharrem Ayı içinde birleştirici dileklerde bulundu. Dünyada yaşanan katliamların bir an evvel son bulması gerektiğinin altını çizen İmamoğlu; barış ve kardeşlik mesajları verdi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu başkanlığında yapılan Beylikdüzü Belediyesi Ekim Ayı Meclisi 1. Oturumu geride kaldı. Gündem Maddeleri’ne geçilmeden önce önergeler oylandı. AK Parti Meclis Grubu’nun sunduğu 3 sözlü önerge oy birliği ile kabul edilirken, CHP Meclis Grubu’nu verdiği 2 yazılı önerge de oy birliği ile geçti.

Ekim ayı görüşülen Gündem Maddeleri’nden 1,2,3,5,6,8,9,10. Maddeler oy çokluğu ile 4 ve 7. Maddeler ise oy çokluğu ile meclisten geçti. Komisyon Raporu olarak sunulan 11, 12, 17 ve 18. Maddeler oy çokluğu ile 13,14,15 ve 16. Maddeler ise oy birliği ile kabul edildi. Ekim Ayı Meclisi 2. Oturumu ise 6 Ekim Cuma Saat 10.00’da yapılacak.