Başkan İmamoğlu Boşnak Börekçisinin açılışını yaptı. – Ekrem İmamoğlu

Başkan İmamoğlu Boşnak Börekçisinin açılışını yaptı.

ekrem imamoğlu

Yakuplu’da Hürriyet Bulvarı’nda hizmet vermeye başlayan Boşnak Börekçisi’nin açılışını yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Üreticisi de bir kadın, işleteni de bir kadın. Dolayısıyla bir kadın dayanışması var. Bu özel lezzeti Beylikdüzü’ne kazandırdığınız için teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

Yakuplu’ya Boşnak Böreği’nin lezzeti geldi. Yeni hizmete başlayan mekanı ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hürriyet Bulvarı’ndaki Boşnak Börekçisi’nin açılışını yaptı. Mekanın işletmecisi böreklerin Pendik’te üretildiğini, günlük olarak kendilerine ulaştığını ve dükkanda pişirerek taze şekilde vatandaşlara sunduklarını belirtti. Esnafın ilçenin lokomotifi olduğunu belirten ve bölgeye değer kattıklarını ifade eden Başkan İmamoğlu, yeni açılan işletmelere memnuniyetle yaklaştıklarını ve başarılı olmalarını istediğini ifade etti.

Özellikle Yakuplu bölgesinin yatırıma ve birçok hizmete ihtiyaç duyduğunu yeri geldikçe belirten ve yakın bir zaman önce bölgeye bir sağlık kabini ve Gıda Bankası kazandıran Başkan İmamoğlu, yeni açılan dükkan ile ilgili, “Çok şık bir ortam, görüyorum. Bereketi, dükkanın açıldığı bugünkü gibi olsun. İlçe vatandaşlarımızın böylesine özel lezzetlerle buluşmasından dolayı çok mutlu oluyoruz. Bizler de böreğimizi yemek, çayımızı içmek için sıkça geliriz.” diye konuştu. Dükkandan ayrılan İmamoğlu Hürriyet Bulvarı üzerindeki diğer işletmeleri de ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşla sohbet etti.